Шкіра в області бікіні тонка і особливо чутлива. Аби уникнути подразнення після гоління, стежте, щоб леза бритви були гострими та чистими. І відразу після депіляції наносьте антибактеріальний і протизапальний засіб: мазь або крем.

Як усунути роздратування в зоні бікіні

1. Дезінфікуйте бритву перед початком процедури

Коли ви в останній раз міняли леза для станка? Чим довше бритва лежала без діла, тим більше в ній накопичилося бруду. Особливо, якщо у вас немає звички ретельно її очищати після кожної депіляції. Також із часом на старих лезах може утворитися іржа. Так чи інакше шкіра ушкоджується під час гоління, і якщо в порізи або садна потрапить бруд, то може виникнути небезпечне запалення. Через мікропорізи можна також підчепити інфекцію – контагіозного молюска або навіть герпес!

2. Частіше міняйте бритви!

Знову-таки, як давно ви змінювали леза на станку? Перевірте, чи не затупилися вони. Якісно заточене лезо видалить волосся з першого дотику. Якщо ж ви буквально натираєте шкіру станком, ймовірно, воно затупилося і тепер просто стирає епідерміс. Не дивно, що після такого гоління виникне подразнення, а оскільки шкіра в області бікіні особливо чутлива, то з часом від частих пошкоджень в цій зоні може потемнішати.

3. Безболісний час

Якщо ви надаєте перевагу таким методам видалення волосся, як шугаринг, ваксинг або за допомогою епілятора, то зменшити болісні відчуття можна, запланувавши похід до майстра на певний час. Так, дослідження показують, що жінки менш чутливі до болю на 7-10 дні циклу. При цьому важливий і час: наприклад, з 17:00 до 19:00 больові відчуття будуть мінімальними. Якщо ви плануєте виконати епіляцію, тобто видалення волосся з коренем, то краще відростити їх до 0,5 см.

Як уникнути роздратування після депіляції бікіні

4. Розпарте шкіру до процедури

Щоб шкіра менше ушкоджувалася при голінні і волосся легше виходило при епіляції, необхідно видалити шар відмерлих клітин епідермісу. Зазвичай для цього використовується скраб або пілінг. Однак зона бікіні занадто чутлива, тому використовуйте або засоби з дуже дрібними відлущувальними частинками (краще синтетичними), або просто розітріть відповідну зону мочалкою. А ось після процедури використовувати пілінг не рекомендується – додаткове травмування шкіри в місцях «свіжої» депіляції загрожує сильним подразненням і появою гнійничків. Як і не варто зловживати гарячою ванною та душем протягом дня після гоління або епіляції.

5. Нанесіть мазь «Ілон» відразу після депіляції

Щоб уникнути запальних процесів через видалення волосся, відразу після процедури нанесіть мазь «Ілон». В її складі чотири натуральних цілющих олії: терпентинова, розмаринова, евкаліптова та чебрецева. Тому Ілон має відразу комплекс корисних дій:

  • антибактеріальна – дезінфікує травмоване місце;
  • протизапальна – в тому числі, зменшує набряк тканин;
  • знеболююча – знімає неприємні відчуття і дискомфорт;
  • загоює – відновлює пошкоджений епідерміс.

Мазь «Ілон» дозволяє уникнути характерного подразнення після депіляції в зоні бікіні, шкіра залишиться гладкою. Якщо ж ви упустили момент і почалося почервоніння, з’явилися гнійники на пошкоджених фолікулах, то засіб спрацює як місцеве знеболююче та позбавить від дискомфорту, потім витягне гнійний вміст і зніме запалення. Причому все це в лічені години.

Також важливо, що мазь «Ілон», на відміну від інших лікарських засобів, має приємний свіжий аромат трав.