Воспалительные процессы на коже остановит мазь Илон на растительной основе

Мазь Ілон – швидка допомога при лікуванні гнійних запалень шкіри

Певні ділянки на тілі мають підвищену схильність до запальних процесів. Це пов’язано з великим скупченням потових залоз і / або волосся на шкірі. Сильне потовиділення, особливо в місцях постійного тертя шкіри, і підвищена чутливість окремих зон є важливими факторами появи подразнення або гнійничкових утворень, таких як вугри або фурункули.

Нижче Ви знайдете відповіді на часті запитання та поради щодо вчасного запобігання розвитку запалень, а допоможе у цьому використання мазі Ілон.

Мазь Илон для лечения акне и других гнойничковых воспалительных заболеваний кожи
ЗНАЙТИ В АПТЕЦІ
Мазь Илон для лечения акне и других гнойничковых воспалительных заболеваний кожи

Мазь Ілон – потужний натуральний засіб при гнійних запаленнях шкіри!

Найти мазь Илон в Аптеке

Лечебное дейстиве мази Илон

Способствует растворению и выходу гноя.

1. Способствует быстрому
созреванию абсцесса

Мазь Илон уменьшает отек и обладает болеутоляющим действием

2. Имеет болеутоляющее
действие

Антибактериальное и противовоспалительное действие

3. Антибактериальное и
противовоспалительное действие

Шкіра – це відображення роботи внутрішніх органів і систем нашого організму. На розвиток захворювання шкіри впливають як зовнішні фактори (механічне тертя, хімічні чинники), так і внутрішні (хронічні стреси, гіповітаміноз, хронічні вогнища інфекції, захворювання шлунково-кишкового тракту, гормональний дисбаланс). Перераховані вище фактори є частою причиною появи запальних захворювань шкіри, таких як акне, фурункули, панарицій та інші, так як вони пригнічують роботу імунної системи, яка захищає нас від впливу зовнішнього середовища. Тобто причин розвитку запалень на шкірі обличчя, спини, рук багато, тому в першу чергу Вам потрібна консультація лікаря-дерматолога, який і визначить подальшу тактику Вашого лікування.
Так, є зони з підвищеним ризиком розвитку піодермій. Можна виділити кілька причин:

1) велика концентрація залоз у певних зонах: наприклад, кількість потових залоз в області шкіри обличчя, долонь, підошви, під пахвами дещо більше (400-600 залоз на 1 см2), ніж в інших частинах тіла;

2) часте механічне тертя (наприклад, в області шиї або зоні бікіні) призводить до появи мікротравм на шкірі, а травмована шкіра – це вхідні ворота для проникнення інфекції.

Це і є відповідь на питання, чому в окремих частинах тіла частіше виникають висипання, можуть утворюватися прищі та фурункули.

Люди, які мають зазначені нижче фактори ризику, з більшою ймовірністю можуть зіткнутися з появою гнійничкових захворювань шкіри, таких як вугри, абсцеси, фурункули, запалення потових залоз.

  1. Зовнішні фактори (недотримання правил особистої гігієни, носіння тісного одягу, контакт із агресивними хімічними речовинами, часте гоління / депіляція).
  2. Внутрішні чинники (зниження імунітету, стрес, хронічні вогнища інфекції, цукровий діабет, дефіцит вітамінів, захворювання шлунково-кишкового тракту).
Панарицій може бути викликаний навіть найдрібнішими ушкодженнями епідермісу пальців рук або ніг: наприклад, тріщини кутикули, шкіри нігтьового валика або області безпосередньо під нігтем. Врослі нігті також травмують шкіру пальця та в разі скупчення і проникнення інфекції можуть стати причиною запалення нігтьового ложа.
Лікування панарицію, особливо на більш пізніх стадіях, як правило, вимагає хірургічного втручання. Без належного лікування запалення може перейти на більш глибокі тканини (суглоби та сухожилля). Тому найкраща тактика в боротьбі з панарицієм – це профілактичні заходи, які дозволять уникнути розвитку запалення.

Спробуйте згадати, як починалися попередні запалення нігтьового ложа, та постарайтеся зрозуміти, що могло послужити причиною поточної проблеми. Дайте відповідь на наступні питання: це кожен раз трапляється з одним і тим же нігтем; чи мали місце які-небудь дрібні пошкодження в районі нігтя? З метою профілактики панарицію уникайте всього, що могло б викликати пошкодження шкіри навколо нігтя, завжди тримайте під рукою дезінфікуючий засіб, а під час прибирання або роботи в саду надягайте рукавички! Доглядайте за своїми руками (регулярно наносьте крем), аби шкіра стала пружною, а отже – більш резистентною!

Якщо Ви в цих місцях помічаєте ознаки запалення нігтьового ложа (панарицій), то так! Першим дзвіночком можуть бути невеликий тиск, поява пульсуючого болю в місцях запалення, а також почервоніння та відчуття легкого жару на запаленій ділянці. Мазь «Ілон» допоможе зняти запалення, зменшити болісний тиск і активізувати процес загоєння. Але контролюйте свій стан! Якщо біль і набряк не зменшуються, обов’язково зверніться за консультацією до лікаря.

Біль при інфекційних захворюваннях шкіри рук і нігтів виникає в результаті тиску набряклих тканин або гнійного вмісту на нервові закінчення. При запаленні навколонігтьової ділянки на пальцях рук або ніг (панарицій) для зменшення болю потрібно в першу чергу зняти запалення та зупинити подальше поширення інфекції. Якщо ж стадія захворювання дійшла до формування абсцесу, необхідно створити умови для виходу гнійного вмісту назовні – для вибору найбільш правильного методу лікування зверніться за консультацією до хірурга. При перших ознаках запалення (почервоніння, набряк, пульсуючий біль) нанесіть мазь Ілон на пошкоджену ділянку шкіри.
Наша шкіра постійно контактує з різними бактеріями. Однак, не завжди вони провокують розвиток гнійників на ній. Існує ряд чинників, які полегшують проникнення інфекції всередину волосяного фолікула, і, як наслідок, виникає запалення. Серед них можна виділити наступні: підвищене потовиділення, часте травмування шкіри внаслідок гоління або депіляції, тісний одяг, використання пов’язок / лейкопластиру, самостійне видавлювання вугрів, недотримання правил особистої гігієни, хвороби шлунково-кишкового тракту, цукровий діабет, зниження імунітету. Якщо Ви виключили всі перераховані вище фактори, а прищі все одно виникають – Вам потрібно звернутися за консультацією до лікаря-дерматолога, щоб зробити необхідні обстеження та призначити правильне лікування.
Завдяки поєднанню ефірних олій, що входять до її складу, мазь Ілон можна використовувати для лікування прищів і догляду за проблемною шкірою. Ілон має дезінфікуючу та протизапальну дію, нормалізує роботу сальних залоз і перешкоджає подальшому поширенню вугрової висипки та чорних цяток. Ви можете нанести мазь безпосередньо на прищ під пов’язку / лейкопластир чи без них. Якщо прищів багато, можна наносити на всю зону висипу.
Якщо у Вашій бритві леза затуплені або іржаві – вони можуть бути джерелом інфікування шкіри. Однак, це не основна причина появи гнійників.

Щоб уникнути подразнення після гоління потрібно дотримуватися деяких правил:

1) Перед голінням потрібно очистити шкіру. Краще голитися після душу (відкриються всі пори, добре очищається шкіра, пом’якшується волосся).

2) Користуйтеся піною для гоління – ніколи не голіться «на суху»!

3) Лезо завжди має бути гострим і чистим. Якщо Ви голитеся часто, регулярно замінюйте його.

4) Голіться за ростом волосся. В іншому випадку змінюється напрямок його росту, а це веде до високого ризику розвитку подразнення після гоління та появі врослого волосся.

5) Змийте піну для гоління холодною водою (щоб закрити пори та зменшити проникнення інфекції в шкіру).

6) Нанесіть спеціальний лосьйон, мазь або крем, щоб заспокоїти шкіру після гоління.

Поява прищів на спині, грудях і обличчі перед менструацією пов’язана з гормональними змінами, які відбуваються в організмі жінки. Найбільше висипів з’являється в прогестероновій фазі. Це пов’язано з тим, що прогестерон посилює роботу сальних залоз, які виробляють шкірне сало. Крім того, прогестерон зменшує захисні властивості шкіри та підвищує її вразливість до інфекцій.

З початком менструального циклу спостерігається пониження рівня прогестерону та зростання естрогену, який в свою чергу зменшує продукцію шкірного сала і, як наслідок, ймовірність появу прищів. Ілон, крім своїх антисептичних властивостей, зменшує жирність шкіри, попереджає появу нових висипів, сприяє розчиненню гнійного вмісту або вихід його назовні. Наносити мазь Ілон можна точково, а за необхідності і на все обличчя.

Навіть при дрібному пошкодженні шкіри, такому як скабка, обов’язково продезінфікуйте палець, щоб уникнути запалення, яке може привести до розвитку панарицію. Після того, як скабка буде видалена, можна нанести мазь Ілон – вона перешкоджає поширенню запалення та прискорює загоєння. При вираженому запаленні рекомендована консультація лікаря-хірурга.
Можна, так як Ілон має дезінфікуючу, протизапальну та протинабрякову дії.

Якщо укуси викликані кліщами, іншими комахами та запалення тканин в місці укусу збільшується, потрібна термінова консультація лікаря.

При лікуванні акне мазь Ілон можна наносити як точково, так і на все обличчя. Залишки мазі можна зняти, приклавши суху серветку до обличчя. Якщо Ви наносите Ілон на все обличчя на ніч – вранці на обличчі не буде жодного сліду від мазі.
Можна. Ілон має дезінфікуючу, протизапальну дію та прискорює загоєння ран. Крім того, компоненти мазі Ілон покращують циркуляцію крові в місці нанесення та пом’якшують ороговілі ділянки шкіри.
Приємний запах мазі Ілон обумовлений її рослинними компонентами: ефірними оліями розмарину, чебрецю та евкаліпта.
Перш за все, Ілон відрізняється своїм унікальним рослинним складом, приємним запахом і зеленим кольором. Крім того, мазь Ілон сприяє виходу гнійного вмісту назовні, вона має дезінфікуючу, протинабрякову, протизапальну та ранозагоювальну дії.
Мазь Ілон можна застосовувати 1 або 2 рази на день. Залежно від кількості запальних елементів мазь можна наносити точково або на всю область запалення. Застосування мазі Ілон на ніч достатньо, а вранці Ви можете наносити інші засоби для лікування акне, наприклад Tірозур.
Ілон не рекомендується наносити на трофічну виразку. Є інші препарати для таких ран, наприклад Tірозур.

Бешихове запалення – це бактеріальна інфекція. Тому пацієнтам із таким діагнозом потрібна консультація лікаря. Застосовувати Ілон можна як місцеву (додаткову) терапію до основної.

Можна, так як Ілон має протизапальний ефект і сприяє розчиненню гнійного вмісту.

знайти Ілон в аптеці Де купити найти Илон в аптеке

ЗНАЙТИ МАЗЬ ІЛОН В АПТЕЦІ