Позбутися від прищів – мрія мільйонів підлітків по всьому світу. Ми пропонуємо просту формулу, в якій потрібно всього лише скласти 4 компонента для зовнішнього застосування і 4 для внутрішнього та отримати бездоганну шкіру.

Щоб почати боротися з прищами, треба зрозуміти, чому вони виникають. У підлітковому віці гормональний фон тільки налаштовується, що часто супроводжується збоями в роботі сальних залоз: волосяні фолікули закупорюються та запалюються. В результаті на шкірі з’являються численні запальні елементи, які фахівці називають акне, а всі інші – вугровим висипом. У будь-якому випадку, для боротьби з прищами необхідні як мінімум 4 компонента для зовнішньої терапії і ще 4 – для внутрішньої. Почнемо з дієти.

Дієта при акне

Дієта при акне

Броколі. Ця капуста багата цинком, вітамінами А і В та антиоксидантами – солідний арсенал у боротьбі за чистоту і сяйво шкіри. Її рекомендується вживати в сирому вигляді, але і при правильному приготуванні капуста не втрачає своїх корисних властивостей.
Морська риба. Багата омега-3 кислотами, які допомагають боротися із запаленнями і прискорюють процеси загоєння.
Печінка. Містить речовини, які блокують секрецію андрогенів і тим самим знижують виділення шкірного сала.
Кисломолочні продукти. Нормалізують травлення та підтримують баланс мікрофлори кишечника. Вживати їх можна практично без обмежень, а кращою компанією їм стануть продукти, багаті на клітковину.

Лікування прищів – комплексний підхід

Лікування прищів – комплексний підхід

Тільки корекцією харчування проблема юнацьких вугрів не вирішується. У схему лікування дерматологи обов’язково включають мазь або крем з антисептичними, антибактеріальними та протизапальними властивостями для місцевого використання. Наприклад, мазь «Ілон» відмінно зарекомендувала себе у лікуванні акне різного ступеня тяжкості (включаючи важку і дуже важку форми). До складу мазі входять 4 олії, які знижують больові відчуття, зменшують запалення, а також перешкоджають поширенню вугрового висипу.

  • Терпентинова олія. Здатна проникати через епідерміс і через подразнення рецепторів шкіри підсилює кровообіг, тим самим сприяючи зменшенню набряку та почервоніння.
  • Розмаринова олія. Має антимікробну дію, знижує вироблення шкірного сала.
  • Евкаліптова олія. Швидше загоює рани за рахунок протизапальних властивостей.
  • Олія чебрецева.  Захищає шкіру від грибкових уражень і виступає потужною зброєю проти всіляких ранок і запалень.

При лікуванні акне завжди потрібно видалити гній із запальних елементів. Мазь «Ілон»  сприяє розчиненню інфільтратів або виходу гнійного вмісту назовні. Як показали дослідження за участю групи пацієнтів віком від 15 до 32 років, до закінчення курсу лікування показники жирності знизилися в 2 рази! При цьому мазь «Ілон» , як показало це ж дослідження, має більш ефективну протизапальну дію, ніж іхтіолова мазь і чистий іхтіол. До того ж мазь «Ілон» приємно використовувати через її легкий ненав’язливий аромат.